Werkgroepen Dementietafel provincies

In iedere provincie is een werkgroep of netwerk actief rond de Dementietafel.logo dementietafel RGB knoop

DT_Groningen7

Groningen – Groningen

– Verslag eerste Dementietafel Groningen
– Contactpersoon: Sharina Grefelman, s.grefelman@cosis.nu

 


Friesland – Drachten
DTFriesland_4

– Verslag eerste Dementietafel Friesland
– Contactpersoon: Tina Dijkstra, Zorgbelang Fryslan, tjmdijkstra@live.nl

 

DT_Emmeloord4Flevoland – Lelystad, Almere en Emmeloord

– Verslag eerste Dementietafel Flevoland
– Contactpersoon: Ratna Groenheijde, r.groenheijde@cmo-flevoland.nl

 

 

Drenthe – Assendementietafel_assen_7

Contactpersoon: Henk Woltjer, henk.woltjer@vanboeijen.nl

 

 

 

IMG_3948Overijssel – Borne

– Verslag eerste Dementietafel Overijssel
– Contactpersoon: Willy ten Pas, w.tenpas@aveleijn.nl

 

Gelderland – Arnhem en DoetinchemDT_gelderland5

Contactpersoon: Esther Scholten, escholten@elver.nl

 

 

 

DT_Utrecht_5Utrecht – Soest

– Verslag eerste Dementietafel Utrecht
– Contactpersoon: Dirkjan Beumer, d.beumer@zideris.nl

 

Noord-Holland – Alkmaaranda_rinkje3

– Verslag eerste Dementietafel Noord-Holland
– Contactpersoon: Marja Oud, marja.oud@esdege-reigersdaal.nl

 

 

dementietafel_delft_8Zuid-Holland 

Contactpersoon: Gaby van Gool, gaby.van.gool@ipsedebruggen.nl

 


Zeeland
DT_Zeeland_Middelburg_2 kopie

– Verslag eerste Dementietafel Zeeland
– Contactpersoon: Chantal de Kam, cdekam@zeeuwsezorgschakels.nl

 

 

veldhoven1Noord-Brabant – Veldhoven

Contactpersoon: Ad den Hartog, addenhartog@gmail.com

 


Limburg – Geleen
DT_Limburg_2

– Verslag eerste Dementietafel Limburg
– Contactpersoon: Iris Partouns, iris.partouns@gmail.com